Praha
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žáků
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy mladších žákyň
Krajské školní ligy
Daniela Radová
Mateřský klub
DHC Slavia Praha
Rok narození
1979
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
10.4. 17:00
AB109
Košutka A - N.Veselí
40 : 20
21.3. 17:00
AB102
Napajedla A - Kostelec A
28 : 28
28.2. 16:30
AB079
N.Veselí - Bystřice A
32 : 34
7.11. 17:00
AB054
Košutka A - Náchod
28 : 25
18.10. 17:00
AB039
Jičín - Bystřice A
29 : 29
20.9. 16:30
AB016
Chodov - Košutka A
26 : 21
1.liga starších dorostenců
28.2. 14:30
AG079
N.Veselí - Zubří
39 : 37
1.liga mladších dorostenců Č
18.10. 15:00
AJ039
Jičín - Strakonice
31 : 24
1.liga mladších dorostenců M
13.2. 15:00
AK072
Brno - V. Bystřice
19 : 35
Český pohár mužů
28.11. 18:00
AN069
Litovel - Košutka A
27 : 29
Mistrovství ČR starších žáků
6.6. 11:30
AOA013
Karviná A - Ostrava A
28 : 13
6.6. 08:30
AOA010
Talent A - Karviná A
15 : 34
5.6. 16:45
AOA009
Ostrava A - N. Veselí
22 : 25
5.6. 12:45
AOA005
Karviná A - N. Veselí
27 : 10
5.6. 10:45
AOA003
N. Veselí - Talent A
19 : 19
W.H.I.L.
23.10. 18:00
AP027
J.Hradec - Inter
29 : 19
12.9. 17:30
AP011
Olomouc - Písek
44 : 24
1.liga žen
11.4. 15:00
AR109
Kobylisy - H.Brod
24 : 23
14.3. 14:30
AR094
Olomouc j. - Zlín j.
21 : 36
20.2. 15:00
AR073
SVŠ Plzeň A - H.Brod
28 : 22
7.2. 14:30
AR104
Poruba A - Č.Budějovice
38 : 21
14.11. 15:00
AR054
Kobylisy - Olomouc j.
19 : 14
25.10. 15:00
AR035
Cheb - Č.Budějovice
26 : 22
4.10. 11:00
AR019
H.Brod - Slavia j.
26 : 29
5.9. 12:00
AR001
Liberec - H.Brod
28 : 20
1.liga starších dorostenek
11.4. 11:00
AU109
Kobylisy - H.Brod
30 : 22
14.3. 12:30
AU094
Olomouc - Zlín
25 : 29
20.2. 13:00
AU073
SVŠ Plzeň - H.Brod
30 : 23
7.2. 16:15
AU104
Poruba - Č.Budějovice
21 : 15
14.11. 13:00
AU054
Kobylisy - Olomouc
34 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Chodov
11 : 12
video
online
L.Vršovice - Kobylisy
12 : 21
video
online
Dukla 4 - Dukla 6
13 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
12
12
0
0
260 : 88
24
2
Úvaly
12
8
1
3
158 : 135
17
3
Dukla 4
12
7
1
4
178 : 141
15
4
Kobylisy
12
5
0
7
155 : 180
10
5
Chodov
12
4
1
7
123 : 182
9
6
S.Vršovice
12
4
0
8
139 : 165
8
7
L.Vršovice
12
0
1
11
77 : 199
1
Tabulka střelců
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
71
Michal Makovec
Dukla Praha 6
70
David Krouský
Dukla Praha 6
65
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Krouský
Dukla Praha 6
23
Tomáš Středa
Sokol Vršovice
12
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Viktora
Dukla Praha 4
10
Tomáš Doubek
Dukla Praha 6
8
Karel Myslbek
Dukla Praha 6
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.