Praha
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
Krajské školní ligy
Vlastimil Obořil
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1970
Typ licence
Licence B
Platnost licence
23.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
1.5. 17:00
AC122
Třeboň B - Bohemians
25 : 22
28.2. 16:30
AC079
Praha 4 - Strakonice
32 : 17
15.11. 17:00
AC058
Písek - Sez. Ústí
23 : 25
27.9. 17:00
AC023
Bohemians - Rokycany
23 : 24
20.9. 17:00
AC015
Rokycany - Ledeč n.S.
27 : 21
2.liga mužů SVČ
8.5. 17:00
AD128
Jablonec A - TJ Sokol Bělá
33 : 21
27.3. 19:00
AD103
Ústí n.L. - Chomutov
34 : 24
21.3. 17:00
AD100
Most - Slavia
35 : 32
3.3. 19:00
AD085
Louny - Ústí n.L.
30 : 25
13.2. 17:00
AD072
TJ Sokol Bělá - Most
28 : 26
25.10. 17:00
AD046
Pardubice - TJ Sokol Bělá
33 : 16
4.10. 17:00
AD028
Most - Kolín
36 : 31
12.9. 17:00
AD008
Louny - Most
27 : 27
1.liga starších dorostenců
1.5. 13:00
AG122
Třeboň - Karviná
29 : 33
17.10. 15:00
AG037
Lovosice - N.Veselí
22 : 20
2.liga starších dorostenců Č
21.3. 15:00
AH100
Most - Liberec
26 : 32
4.10. 15:00
AH028
Most - Náchod
25 : 34
20.9. 15:00
AH015
Rokycany - Náchod
22 : 30
13.9. 14:30
AH008
Louny - Most
23 : 20
1.liga mladších dorostenců Č
1.5. 15:00
AJ122
Třeboň - Liberec
27 : 20
17.10. 13:00
AJ037
Lovosice - HC Plzeň
22 : 19
13.9. 12:00
AJ008
Louny - Jičín
21 : 40
2.liga žen Č
17.4. 18:15
AS080
HC Plzeň - Kobylisy
35 : 23
1.liga starších dorostenek
24.10. 16:30
AU035
Liberec - Č.Budějovice
31 : 27
2.liga starších dorostenek
15.11. 15:00
AV027
Písek - VŠ Plzeň
29 : 12
1.liga mladších dorostenek Č
17.4. 16:30
AW116
HC Plzeň - Pardubice
32 : 14
Přebor Prahy žen
16.4. 19:45
BB071
Střešovice - Kobylisy II C
23 : 18
10.9. 18:15
BB015
Praha 4 - SVŠ Plzeň B
7 : 21
Přebor Prahy starších žáků
13.4. 19:00
BC032
Dukla 6 - S.Vršovice
26 : 20
7.10. 19:00
BC019
Úvaly - Chodov
27 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 13. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
6 : 27
video
online
Háje "A" - Háje "B"
18 : 6
video
online
Astra - Kobylisy II A
15 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
12
11
0
1
254 : 90
22
2
Kobylisy II A
12
10
0
2
274 : 159
20
3
Háje "A"
12
8
0
4
236 : 131
16
4
Astra
12
6
0
6
178 : 186
12
5
Kobylisy II B
12
4
1
7
136 : 236
9
6
S.Vršovice
12
2
1
9
103 : 245
5
7
Háje "B"
12
0
0
12
81 : 215
0
Tabulka střelců
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II A
76
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II A
76
Markéta Hurychová
Astra Praha
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II A
7
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
7
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II A
12
Karolína Seifertová
Sokol Kobylisy II A
10
Michaela Šimečková
Sokol Vršovice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.