Praha
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
Krajské školní ligy
Milan Illmann
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Rok narození
1985
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
7.3. 14:30
AH088
Chodov - Náchod
24 : 28
13.2. 11:00
AH068
Náchod - Chrudim
38 : 24
24.10. 12:00
AH044
Náchod - Ml.Boleslav
33 : 18
11.10. 15:00
AH032
L.Vršovice - Louny
27 : 31
20.9. 14:30
AH016
Chodov - L.Vršovice
32 : 24
6.9. 16:00
AH002
Chrudim - Náchod
32 : 26
1.liga mladších dorostenců Č
27.3. 14:00
AJ107
Náchod - Louny
37 : 18
7.3. 12:30
AJ088
S.Vršovice - Náchod
36 : 22
13.2. 14:00
AJ068
Náchod - Strakonice
18 : 25
24.10. 14:00
AJ044
Náchod - Ml. Boleslav
25 : 19
20.9. 12:30
AJ016
S.Vršovice - Třeboň
42 : 18
2.liga mladších dorostenců Č
10.4. 10:00
AL038
Zruč n.S. - Kobylisy
33 : 30
13.9. 12:30
AL007
D.Králové - Kobylisy
23 : 40
Český pohár mužů
30.8. 14:00
AN016
D. Cerekev - Ledeč n.S.
18 : 30
2.liga žen Č
20.3. 09:30
AS064
Pardubice - Astra
20 : 25
14.11. 17:00
AS044
Kobylisy - Strakonice
28 : 23
1.11. 13:20
AS031
Pardubice - S.Vršovice
35 : 31
2.liga starších dorostenek
8.11. 14:00
AV024
Chrudim - Tachov
23 : 16
1.liga mladších dorostenek Č
20.3. 12:00
AW100
Pardubice - J.Hradec
19 : 30
15.3. 17:15
AW088
Háje - S.Vršovice
28 : 18
20.9. 10:30
AW016
Háje - Kobylisy
21 : 27
Přebor Prahy mužů
12.4. 19:15
BA049
Slavia - Všenory
28 : 22
26.10. 19:15
BA043
Slavia - Sparta
22 : 19
14.10. 20:45
BA039
Sparta - S.Vršovice B
25 : 27
Přebor Prahy starších žáků
8.10. 18:30
BC022
Chodov - Dukla 6
25 : 25
Přebor Prahy mladších žáků
12.10. 18:30
BE027
Dukla 6 - Dukla 4
31 : 2
Společná regionální liga
10.4. 12:00
CR053
Zruč n.S. - Libčice n. Vlt.
18 : 27
Oblastní přebor - starší žáci
18.4. 10:30
IC031
Chrudim - D.Králové
21 : 27
12.9. 10:00
IC004
Chrudim - Pardubice
22 : 18
Oblastní přebor - mladší žáci
18.4. 11:30
ID036
Chrudim - D.Králové
10 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 13. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
6 : 27
video
online
Háje "A" - Háje "B"
18 : 6
video
online
Astra - Kobylisy II A
15 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
12
11
0
1
254 : 90
22
2
Kobylisy II A
12
10
0
2
274 : 159
20
3
Háje "A"
12
8
0
4
236 : 131
16
4
Astra
12
6
0
6
178 : 186
12
5
Kobylisy II B
12
4
1
7
136 : 236
9
6
S.Vršovice
12
2
1
9
103 : 245
5
7
Háje "B"
12
0
0
12
81 : 215
0
Tabulka střelců
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II A
76
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II A
76
Markéta Hurychová
Astra Praha
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II A
7
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
7
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II A
12
Karolína Seifertová
Sokol Kobylisy II A
10
Michaela Šimečková
Sokol Vršovice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.