Praha
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
Krajské školní ligy
Lenka Vondráčková
Mateřský klub
DHC Slavia Praha
Rok narození
1985
Typ licence
Licence A
Platnost licence
6.3.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
11.4. 16:30
AC110
Bolevec A - Ledeč n.S.
25 : 25
21.3. 10:30
AC098
Sez. Ústí - Třeboň B
21 : 21
13.3. 18:00
AC092
Strakonice - Rokycany
24 : 22
22.11. 10:30
AC063
Sez. Ústí - Rokycany
28 : 16
4.10. 17:00
AC026
Rokycany - Strakonice
32 : 21
2.liga mužů SVČ
28.3. 17:00
AD108
Hr.Králové - Ml. Boleslav
34 : 22
6.3. 17:00
AD088
Jablonec A - Kolín
22 : 22
20.2. 17:00
AD073
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
27 : 26
14.11. 10:00
AD058
Dukla j. - Louny
26 : 18
24.10. 11:30
AD043
Ústí n.L. - Hr.Králové
29 : 22
12.9. 17:00
AD008
Louny - Most
27 : 27
5.9. 14:00
AD004
Chomutov - Ml. Boleslav
26 : 23
1.liga starších dorostenců
14.11. 14:00
AG058
Dukla - Kopřivnice
35 : 23
2.liga starších dorostenců Č
4.10. 15:00
AH026
Rokycany - Chrudim
24 : 29
13.9. 14:30
AH008
Louny - Most
23 : 20
1.liga mladších dorostenců Č
13.3. 16:15
AJ092
Strakonice - Lovosice
36 : 27
14.11. 12:00
AJ058
Dukla - Louny
33 : 19
13.9. 12:00
AJ008
Louny - Jičín
21 : 40
Žákovská liga starších žáků
14.2. 14:00
AO105
Karviná A - Louny
32 : 9
14.2. 12:30
AO104
Talent A - Karviná A
20 : 22
14.2. 10:00
AO102
Louny - Talent A
15 : 27
14.2. 09:00
AO101
Chodov - Karviná A
11 : 22
2.liga žen Č
10.10. 14:30
AS022
Pardubice - Strakonice
32 : 21
1.liga mladších dorostenek Č
10.10. 16:10
AW028
Pardubice - S.Vršovice
17 : 28
Český pohár žen
30.8. 18:00
AY002
Střešovice - Ústí n.L.
15 : 14
Přebor Prahy mužů
12.10. 20:45
BA018
Praha 4 "C" - L.Vršovice B
26 : 32
Přebor Prahy starších žákyň
7.9. 16:45
BD003
Háje - Astra
19 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 13. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
6 : 27
video
online
Háje "A" - Háje "B"
18 : 6
video
online
Astra - Kobylisy II A
15 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
12
11
0
1
254 : 90
22
2
Kobylisy II A
12
10
0
2
274 : 159
20
3
Háje "A"
12
8
0
4
236 : 131
16
4
Astra
12
6
0
6
178 : 186
12
5
Kobylisy II B
12
4
1
7
136 : 236
9
6
S.Vršovice
12
2
1
9
103 : 245
5
7
Háje "B"
12
0
0
12
81 : 215
0
Tabulka střelců
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II A
76
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II A
76
Markéta Hurychová
Astra Praha
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II A
7
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
7
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II A
12
Karolína Seifertová
Sokol Kobylisy II A
10
Michaela Šimečková
Sokol Vršovice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.