Praha
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Krajské školní ligy
Lucie Blažeková
Mateřský klub
TJ Radlice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SVČ
6.9. 17:00
AD006
Most - TJ Sokol Bělá
35 : 18
5.9. 17:00
AD005
Jablonec A - Louny
39 : 29
Český pohár mužů
30.8. 17:00
AN006
Ml. Boleslav - Praha 4
19 : 28
Žákovská liga starších žáků
13.12. 16:40
AO030
D.Králové - Dukla 4
10 : 11
13.12. 16:05
AO029
Chodov - Č.Budějovice A
15 : 16
13.12. 14:20
AO026
Louny - Č.Budějovice A
17 : 18
13.12. 12:00
AO022
Louny - Kopřivnice A
13 : 17
13.12. 10:15
AO019
Kopřivnice A - Chodov
18 : 10
1.liga mladších dorostenek Č
14.10. 16:15
AW041
Slavia - S.Vršovice
35 : 17
Přebor Prahy mužů
18.4. 20:00
BA050
S.Vršovice B - L.Vršovice B
26 : 20
21.9. 20:45
BA019
Praha 4 "B" - Všenory
38 : 27
Přebor Prahy žen
17.6. 18:15
BB129
Praha 4 - Střešovice
15 : 21
6.6. 16:00
BB117
Mělník - Háje
8 : 26
25.5. 18:30
BB108
Astra B - S.Vršovice B
30 : 24
20.5. 18:15
BB102
Praha 4 - Mělník
14 : 14
18.4. 16:00
BB072
Háje - Astra C
19 : 18
Přebor Prahy starších žáků
27.4. 18:30
BC039
Úvaly - S.Vršovice
19 : 19
Přebor Prahy starších žákyň
25.5. 17:00
BD023
Astra - Slavia
6 : 22
4.9. 17:00
BD002
Slavia - S.Vršovice
28 : 7
Přebor Prahy mladších žákyň
7.10. 17:00
BF022
Háje "A" - Slavia
10 : 17
3.9. 17:00
BF003
Kobylisy II A - Slavia
12 : 16
Společná regionální liga
25.10. 12:30
CR040
S.Vršovice - Libčice n. Vlt.
19 : 15
18.10. 18:00
CR035
L.Vršovice A - Sokol Úvaly
24 : 19
18.10. 16:00
CR031
S.Vršovice - Chodov B
20 : 23
Severočeská liga stž
5.9. 14:30
DG002
Jablonec - Lovosice A
21 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Praha 4 "B" - Praha 4 "C"
34 : 18
video
online
Sorry HáK - Čambavamba
27 : 39
video
online
Sparta - Slavia
25 : 34
video
online
Všenory - S.Vršovice B
29 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
16
14
2
0
524 : 366
30
2
Slavia
16
13
2
1
474 : 374
28
3
Čambavamba
16
10
1
5
399 : 376
21
4
Sparta
16
8
1
7
352 : 350
17
5
Sorry HáK
16
6
2
8
432 : 477
14
6
Všenory
16
5
2
9
403 : 402
12
7
S.Vršovice B
16
6
0
10
381 : 439
12
8
L.Vršovice B
16
3
0
13
380 : 439
6
9
Praha 4 "C"
16
2
0
14
312 : 434
4
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.