Praha
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Krajské školní ligy
Jan Špaček
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
6.3.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
11.4. 16:30
AC110
Bolevec A - Ledeč n.S.
25 : 25
21.3. 10:30
AC098
Sez. Ústí - Třeboň B
21 : 21
13.3. 18:00
AC092
Strakonice - Rokycany
24 : 22
22.11. 10:30
AC063
Sez. Ústí - Rokycany
28 : 16
4.10. 12:00
AC029
Loko Plzeň j. - Třeboň B
19 : 20
2.liga mužů SVČ
28.3. 17:00
AD108
Hr.Králové - Ml. Boleslav
34 : 22
6.3. 17:00
AD088
Jablonec A - Kolín
22 : 22
20.2. 17:00
AD073
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
27 : 26
14.11. 10:00
AD058
Dukla j. - Louny
26 : 18
24.10. 11:30
AD043
Ústí n.L. - Hr.Králové
29 : 22
5.9. 14:00
AD004
Chomutov - Ml. Boleslav
26 : 23
1.liga starších dorostenců
14.11. 14:00
AG058
Dukla - Kopřivnice
35 : 23
4.10. 16:00
AG029
Loko Plzeň - Třeboň
29 : 22
1.liga mladších dorostenců Č
13.3. 16:15
AJ092
Strakonice - Lovosice
36 : 27
14.11. 12:00
AJ058
Dukla - Louny
33 : 19
4.10. 14:00
AJ029
Loko Plzeň - Třeboň
28 : 15
Žákovská liga starších žáků
14.2. 15:00
AO106
Chodov - Talent A
17 : 21
14.2. 12:30
AO104
Talent A - Karviná A
20 : 22
14.2. 11:30
AO103
Louny - Chodov
8 : 24
14.2. 09:00
AO101
Chodov - Karviná A
11 : 22
2.liga žen Č
10.10. 14:30
AS022
Pardubice - Strakonice
32 : 21
1.liga mladších dorostenek Č
10.10. 16:10
AW028
Pardubice - S.Vršovice
17 : 28
Přebor Prahy mužů
7.6. 19:15
BA083
Slavia - Sorry HáK
36 : 17
30.4. 18:30
BA059
Čambavamba - L.Vršovice B
22 : 18
5.10. 20:45
BA027
Praha 4 "C" - Slavia
22 : 29
Přebor Prahy žen
10.5. 18:45
BB092
Radlice - Praha 4
16 : 11
6.5. 18:15
BB089
Praha 4 - Turnov
11 : 18
27.4. 19:45
BB083
S.Vršovice B - Astra C
17 : 15
Přebor Prahy starších žákyň
4.5. 17:00
BD030
S.Vršovice - Slavia
10 : 29
7.9. 16:45
BD003
Háje - Astra
19 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Praha 4 "B" - Praha 4 "C"
34 : 18
video
online
Sorry HáK - Čambavamba
27 : 39
video
online
Sparta - Slavia
25 : 34
video
online
Všenory - S.Vršovice B
29 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
16
14
2
0
524 : 366
30
2
Slavia
16
13
2
1
474 : 374
28
3
Čambavamba
16
10
1
5
399 : 376
21
4
Sparta
16
8
1
7
352 : 350
17
5
Sorry HáK
16
6
2
8
432 : 477
14
6
Všenory
16
5
2
9
403 : 402
12
7
S.Vršovice B
16
6
0
10
381 : 439
12
8
L.Vršovice B
16
3
0
13
380 : 439
6
9
Praha 4 "C"
16
2
0
14
312 : 434
4
Tabulka střelců
Jan Jeníček
HC Všenory
102
Marcel Schovánek
Sorry HáK
96
Roman Shon
SK Praha 4 C
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Kratochvíle
Sparta Praha HC
24
Pavel Černý
HC Čambavamba Praha
20
Pavel Vladovič
SK Praha 4 B
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marcel Schovánek
Sorry HáK
26
Petr Knapp
SK Praha 4 C
20
Michal Preisler
HK Slavia Praha
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.