Praha
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Krajské školní ligy
Petr Halada
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.2.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
8.5. 17:00
AA184
Třeboň - Frýdek-Místek
28 : 27
31.3. 19:00
AA165
Kopřivnice - Plzeň
31 : 29
28.2. 17:00
AA121
Frýdek-Místek - Přerov
29 : 28
13.2. 17:00
AA108
Třeboň - Dvůr Králové
29 : 25
11.12. 18:00
AA086
Plzeň - Dvůr Králové
35 : 21
7.11. 18:00
AA052
Kopřivnice - Zubří
25 : 37
25.10. 10:30
AA048
Lovosice - Hranice
33 : 32
2.10. 18:00
AA029
Plzeň - Třeboň
30 : 24
27.9. 11:00
AA019
Přerov - Kopřivnice
32 : 39
19.9. 17:00
AA015
Lovosice - Frýdek-Místek
28 : 23
1.liga mužů
24.4. 17:00
AB120
Náchod - Košutka A
31 : 32
7.3. 17:00
AB087
Jičín - Košutka A
34 : 30
18.10. 16:30
AB038
Chodov - Kostelec A
31 : 23
1.liga starších dorostenců
8.11. 15:00
AG051
Loko Plzeň - Dukla
33 : 29
1.liga mladších dorostenců Č
8.11. 13:00
AJ051
Loko Plzeň - Dukla
34 : 25
2.liga mladších dorostenců Č
20.3. 17:00
AL031
Kobylisy - Ústí n.L.
29 : 20
Český pohár mužů
25.11. 19:00
AN072
Jičín - Plzeň
35 : 32
17.11. 15:30
AN052
Ledeč n.S. - Dvůr Králové
27 : 31
28.9. 10:30
AN036
Kutná Hora - Litovel
19 : 38
W.H.I.L.
7.2. 16:00
AP087
HC Zlín - Partizánske
21 : 18
31.1. 15:00
AP084
Slavia - Trenčín
31 : 27
23.1. 17:00
AP078
Veselí n.M. - J.Hradec
32 : 23
14.11. 17:00
AP046
Veselí n.M. - Trenčín
28 : 20
12.9. 18:00
AP012
J.Hradec - Veselí n.M.
16 : 29
1.liga žen
11.4. 13:00
AR111
Slavia j. - Liberec
28 : 25
20.2. 16:00
AR075
Č.Budějovice - Most
19 : 40
4.10. 13:00
AR023
Liberec - Otrokovice
27 : 27
1.liga starších dorostenek
11.4. 17:00
AU111
Slavia - J.Hradec
37 : 12
20.2. 00:00
AU075
Č.Budějovice - Spartak Třebíč
28 : 29
1.liga mladších dorostenek Č
11.4. 15:00
AW111
Slavia - J.Hradec
39 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Turnov - SVŠ Plzeň B
22 : 20
video
online
Kobylisy II C - Háje
18 : 28
video
online
Radlice - Astra B
21 : 26
video
online
Praha 4 - Střešovice
15 : 21
video
online
Mělník - S.Vršovice B
13 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Astra B
20
17
1
2
475 : 362
35
2
Střešovice
20
15
1
4
433 : 341
31
3
Háje
20
15
1
4
439 : 319
31
4
SVŠ Plzeň B
20
14
0
6
467 : 353
28
5
Turnov
20
12
1
7
426 : 370
25
6
Astra C
20
11
2
7
424 : 373
24
7
Radlice
20
7
0
13
353 : 391
14
8
S.Vršovice B
20
7
0
13
310 : 384
14
9
Kobylisy II C
20
7
0
13
401 : 436
14
10
Mělník
20
1
1
18
261 : 481
3
11
Praha 4
20
0
1
19
239 : 418
1
Tabulka střelců
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice
134
Markéta Třísková
HC Háje
115
Kateřina Kučerová
HC Háje
115
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jana Hrsinová
Sokol Kobylisy II C
27
Ivana Tichá
TJ Turnov
20
Petra Dušková
TJ Radlice
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
22
Markéta Třísková
HC Háje
18
Jana Nalezencová
TJ Turnov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.