Praha
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy mladších žákyň
Rozpis soutěže
Základní část
Krajské školní ligy
Hana Hofmanová
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Rok narození
1976
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.6.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
13.3. 11:00
AH093
Liberec - Chodov
26 : 26
28.2. 15:00
AH082
L.Vršovice - Chodov
18 : 24
8.11. 15:00
AH054
L.Vršovice - Náchod
19 : 32
13.9. 16:30
AH012
Liberec - Chrudim
28 : 27
1.liga mladších dorostenců Č
13.3. 09:00
AJ093
Liberec - S.Vršovice
23 : 30
6.3. 14:30
AJ085
Louny - HC Plzeň
26 : 25
13.9. 14:30
AJ012
Liberec - Strakonice
21 : 34
2.liga mladších dorostenců Č
9.5. 12:00
AL055
Kutná Hora - Ústí n.L.
33 : 12
25.4. 12:00
AL046
Kutná Hora - Č.Budějovice
26 : 24
2.liga žen Č
2.5. 15:00
AS088
Písek - Ústí n.L.
28 : 27
10.4. 17:00
AS072
Ústí n.L. - HC Plzeň
20 : 35
14.11. 17:00
AS043
Ústí n.L. - Písek
18 : 18
25.10. 15:00
AS028
Astra - Milevsko
35 : 16
10.10. 17:00
AS025
Ústí n.L. - Kobylisy
24 : 19
3.10. 17:00
AS019
Astra - Pardubice
25 : 18
2.liga starších dorostenek
22.11. 17:00
AV030
Astra - Chrudim
26 : 21
3.10. 15:00
AV011
Astra - Tachov
23 : 28
1.liga mladších dorostenek Č
2.5. 13:00
AW130
Písek - Most
25 : 10
Přebor Prahy starších žáků
22.4. 18:30
BC034
Chodov - Úvaly
26 : 21
20.10. 19:00
BC029
Dukla 6 - Úvaly
31 : 25
Přebor Prahy mladších žákyň
26.5. 17:00
BF050
Slavia - Háje "A"
15 : 10
18.5. 16:30
BF048
Háje "B" - Slavia
2 : 17
Společná regionální liga
16.5. 17:00
CR073
Sokol Úvaly - Wendy Mělník
22 : 23
9.5. 10:30
CR069
Kutná Hora - Sokol Úvaly
27 : 20
25.4. 10:30
CR061
Kutná Hora - Ž. Brod
30 : 23
Severočeská liga stž
14.11. 15:00
DG027
Tygři UL - Louny
30 : 21
Severočeská liga mlž
10.4. 15:00
DI053
Děčín - Chomutov
8 : 25
Severočeská liga mlžky
14.11. 13:00
DJ028
Spartak UL - TJ Sokol Bělá
13 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 13. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
6 : 27
video
online
Háje "A" - Háje "B"
18 : 6
video
online
Astra - Kobylisy II A
15 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
12
11
0
1
254 : 90
22
2
Kobylisy II A
12
10
0
2
274 : 159
20
3
Háje "A"
12
8
0
4
236 : 131
16
4
Astra
12
6
0
6
178 : 186
12
5
Kobylisy II B
12
4
1
7
136 : 236
9
6
S.Vršovice
12
2
1
9
103 : 245
5
7
Háje "B"
12
0
0
12
81 : 215
0
Tabulka střelců
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II A
76
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II A
76
Markéta Hurychová
Astra Praha
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II A
7
Kateřina Holečková
DHC Slavia Praha
7
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II A
12
Karolína Seifertová
Sokol Kobylisy II A
10
Michaela Šimečková
Sokol Vršovice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.